Ubytování

Ubytování v Jižních Čechách v obci Pístina


nachází se v oblasti CHKO Třeboňsko (Třeboň 12km), v klidném prostředí, v blízkosti málo frekventované komunikace, ideální prostředí pro cykloturistiku, toulky přírodou či poznávací výlety po jihu Čech nebo Rakouska.

Usedlost skýtá pohodlné ubytování pro 10 osob v uzavřeném objektu ve dvou nezávislých apartmá. Podkrovní apartmá pro 6 osob
a apartmá pro 4 osoby v kamenných klenutých prostorách.
Je možno pronajmout jako celek nebo jednotlivě.

Podkrovní apartmá pro 6 osob tvoří dvě ložnice, 2x3lůžka, plně vybavená kuchyň s jídelnou s TV, sociální zařízení a venkovní terasa.Apartmá pro 4 osoby v kamenných prostorách tvoří jídelna s TV, ložnice, plně vybavená kuchyň, sociální zařízení a venkovní terasa. Ložnice a jídelna jsou uzpůsobeny tak, že lůžkovou část je možno upravit pro nerušený spánek a odpočinek.Sociální zařízení obou apartmá je sprchový kout a WC. V objektu je ještě jedno plně vybavené sociální zařízení ke společnému využití. Součástí obou apartmá jsou i zahradní sprchy s přírodním ohřevem. K objektu též patří prostor pro bezpečné uložení kol, který též slouží jako prostor ke společnému posezení.
Jako poznávací prvek celého objektu je číslo popisné 33, které je nepřehlédnutelné na štítě domu. Parkování možno v blízkosti objektu nebo omezené parkování uvnitř objektu.

Při nepřízni počasí a ke zpestření pobytu patří výlety do nedaleké Třeboně či Jindřichova Hradce nebo o kousek dál (30-40min. automobilem) do Č. Budějovic, Slavonic, Č. Krumlova a kdo chce ještě kousek dál (2-3 hod.), návštěva a procházka večerní Vídní či Salzburku, určitě stojí za to. Nákupy možno v místě nebo v nedaleké Stráži nad Nežárkou, nejlépe je ale zajet do Třeboně kde je výběr dostatečný.

 • Ceny za pobyt v letní sezoně.

 • Týdenní pobyt
  od soboty odpoledne (15-16 hod.) do soboty (10-11 hod.)
  Podkrovní apartmá 6 osob…………9 oookč.
  Apartmá pro 4 osoby………………..6 oookč

  Víkendový pobyt (dvě noci)
  Podkrovní apartmá 6 osob………….2 5ookč
  Apartmá pro 4 osoby…………………2 oookč

Spotřeba vody, el. energie, ložní prádlo je v ceně.
Platba proběhne na začátku pobytu, se složením vratné kauce ve výši 1 500kč za apartmá.
V letních měsících upřednostňovány týdenní pobyty.